Стали доступними нові питання тестів іспиту з правил дорожнього руху | Альтернатива

Стали доступними нові питання тестів іспиту з правил дорожнього руху

Буки, Маньківка, Звенигородка, Ватутіне, Черкаси новини

Від тепер усі охочі можуть вільно підготуватися до складання теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС. Нові питання тестів з варіантами відповідей оприлюднено на сайті Головного сервісного центру МВС.

Як  повідомляють у прес-службі РСЦ МВС в Черкаській області, кожен водій може перевірити власні знання за допомогою безкоштовний онлайн-тесту який працює на сайті. Він повністю відповідає реальним умовам складання теоретичного іспиту – складається з 20 питань, котрі система для кожного нового тесту генерує випадковис чином. Тестування триває 20 хвилин. Кількість спроб пройти тест є необмеженою.

«Новий сервіс викликав бум зацікавлення тисяч людей: за 2 місяці на сайті зареєструвалося 40 425 громадян. Загальна кількість спроб скласти тест – 926 519, з них успішна кількість спроб – 251 668. Нові питання тестів з ПДР та вільний доступ до них – важливий перший крок у площині змін процесу складання іспиту для отримання посвідчення водія. Другим стане запровадження фото- та відеофіксації практичної частини складання іспитів», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Нагадаємо, що нові тести презентували та запустили 1 липня 2017 року. Оновлення теоретичної частини стало одним з важливих кроків впровадження якісних стандартів складання іспитів для отримання посвідчень водія. Тепер питання категоризовані, актуалізовані, сформульовані просто та логічно, не мають двох правильних відповідей, супроводжуються зрозумілими ілюстряціями.

На на сайті hsc.gov.ua можна дізнатися, як отримати водійське посвідчення вперше, а також знайти інструкції щодо найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС. За консультаціями та додатковою інформацією щодо роботи сервісних центрів МВС можна звертатися за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційну сторінку Головного сервісного центру МВС у Facebook.

Також, усі ці питання тестів з варіантами відповідей можна завантажити безкоштовно за посиланням: http://hsc.gov.ua/index/avtoshkoli/ekzamenatsijny-pitannya/.

Пройти безкоштовний онлайн-тест 24/7: http://pdr.hsc.gov.ua/test-pdd/uk/,