Суд вирішив не позбавляти п'яного регіонала права керування транспортом | Альтернатива

Суд вирішив не позбавляти п’яного регіонала права керування транспортом

За керування автомобілем у нетверезому стані екс-голову Смілянської РДА та екс-регіонала покарали штрафом.

 Наприкінці жовтня цього року п’яний екс-голова Смілянської РДА , екс-регіонал Сергій Зайцев у центрі Сміли потрапив у ДТП. Як зазначив сам, автівка була не його, а дружини. Окрім автомобіля, в аварії тоді ніхто не постраждав. Кермувальник автомобіля відбувся би легким переляком, якби не свідки.

Стан алкогольного сп’яніння підтверджений адміністративним протоколом та освідуванням алкотестером.

Суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Володимир Сухомудренко, розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м. Сміла та Смілянського району про притягнення до адміністративної відповідальності Сергія Зайцева постановив: «Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП і накласти стягнення 3400 грн. Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 243 грн. 60 коп.»  Таке рішення суддя вмотивував, «враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника».

Як зазначають юристи, стаття, за якою оштрафували Сергія Зайцева передбачає більш жорстке покарання – позбавлення права керування транспортними засобами до двох років. Але – у випадкові повторного протягом року вчинення такого ж правопорушення. Екс-чиновникові залишилося протриматися ще 20 днів.

 


Відео того ж вечора після ДТП