Тальнівську міськраду лихоманять післявиборчі пристрасті | Альтернатива

Тальнівську міськраду лихоманять післявиборчі пристрасті

тальнівщина новини

Досить неординарними виявилися вибори до Тальнівської міської ради Тальнівської об’єднаної територіальної громади. І не тільки тому, що на крісло голови тут мали аж двадцять претендентів, хоч і це значною мірою збивало з пантелику виборців.

тальнівщина новини

Екс-міський голова Тального Олександр Біленко

Остаточно ж збурювали місто і села, що ввійшли до об’єднаної громади, аж занадто брудні технології, використовувані командами двох основних кандидатів – колишнього, досить відомого в Тальному міського голови Олександра Біленка і лікаря-атовця Олексія Юрченка. Команди ці так захопилися, що не могли зупинитися навіть потому, як виборчий процес завершився і переможцем його став Олексій Юрченко. Ледь до бійки не доходило на першому пленарному засіданні сесії, коли новообраний голова виніс на її розгляд кандидатури своїх заступників.
Як результат, до єдиного рішення депутати так і не дійшли. Призупинене засідання перенесли на декілька днів, проте й з другого заходу заступників не було обрано, натомість в залі не припинялися вигуки на кшталт «Ганьба!», «Запроданці!» та нецензурна лайка, а представники громадськості заявили, що розпочнуть збір підписів для процедури відкликання певних депутатів. Таким чином, роботу сесії було ще раз перенесено.

На третє пленарне засідання сесії організаційні питання вже не виносилися – їх відклали на потім в надії, що з часом пристрасті підуть на спад.

 Марина ЛЕСЬ