Турнір завершено, підсумки підбито | Альтернатива

Турнір завершено, підсумки підбито

відкритий турнір з класичних шахів у Звенигородці

Три дні тривав у Звенигородці на базі міської школи №1 відкритий турнір з класичних шахів, у якому взяли участь 29 учасників – з Черкаської, Київської та Житомирської областей. про це інформує спеціальний кореспондент Альтернативи.

Переможцем турніру, який відбувся на Черкащині, став кандидат у майстри Ілля Скуратовський з Києва.

zven-shax-turnir-01

Друге місце виборов першорозрядник Богдан Фещенко з села Синява Рокитнянського району на Київщині. На третьому й четвертому місцях першорозрядник Сергій Яковлєв з Умані та кандидат у майстри спорту Олександр Кайтмазов.

шаховий турнір: Юрій Воронов з Черкас

Юрій Воронов з Черкас

Пятірку найсильніших учасників турніру замикає кандидат у майстри спорту Юрій Воронов з Черкас, повідомили Альтернативі організатори турніру.

zven-shax-turnir-04

Приз «Наймолодшому учаснику «вручено Ростиславу Юрику (м. Кам`янка, 2 розряд, 10 років).

Серед ветеранів призером став кандидат у майстри спорту Костянтин Хоменко (м.Кам`янка)

zven-shax-turnir-03

Заохочувальний приз у другорозрядниці Коноваленко Тетяни Коноваленко (м. Корсунь)

Приз серед гравців з рейтингом до 2000 приз присуджено першорозряднику Павлу Хоменку (смт Баришівка Київської області ).

zven-shax-turnir-06

Учасники турніру висловлюють глибоку вдячність його організаторам та спонсорам – в першу чергу голові благодійного фонду «Сприяння розвитку Шевченкового краю» Євгенію Віталійовичу Петрову, який, окрім всього іншого, знайшов можливість прибути на підбиття підсумків і вручити особисто від себе подарунки-заохочення призерам, в тому числі й солодощі для всіх.

zven-shax-turnir-02

З цього приводу уманьчанин Сергій Яковлєв заявив: «Мені сподобалася організація турніру в Звенигородці, увага з боку його спонсора. Дякую йому від імені всіх учасників».

При цьому можна лише подивуватися, що турнір, який зібрав найкращих шахістів з трьох областей України, проігнорували керівники Звенигородського району.

До речі: у Черкасах за Кубок олімпійського чемпіона Андрія Хіміча змагались близько сотні спортсменів зі Сміли, Умані, Черкас та Кіровоградської області. А також на Катеринопільщині провели футбольний турнір пам’яті загиблих героїв.