У Черкасах стартували два конкурси з призами | Альтернатива

У Черкасах стартували два конкурси з призами

На Черкащині одночасно старували два конкурси із головними призами розміром в півтори тисячі гривень. Організаторами стали Управління містобудування та архітектури Черкаської облдержадміністрації та обласна організація Національної спілки архітекторів України.

Тож усіх дітей Черкащини організатори запрошують взяти участь у конкурсі «Найкращий дитячий малюнок чи витинанка на Новорічно-Різдвяну тему».

У конкурсі можуть брати участь діти, віком від 4 до 14 років.

За кращі роботи жюрі встановлено три премії: I місце – 1500 грн, II місце – 900 грн, III місце – 500грн.

Премії вручаються за роботи, виконані конкурсантами, віком від 4 до 8 років, та від 8 до 14 років.

Для участі в конкурсі необхідно виконати малюнок або витинанку на Новорічно-Різдвяну тематику та до 28 грудня 2015 року надіслати до
управління містобудування та архітектури облдержадміністрації за адресою: каб. 208, вул. Хрещатик, 223, м. Черкаси, 18000.

Обов’язково вказати імя та вік конкурсанта, зворотню адресу та контактні телефони батьків.

Більш детальна інформація за телефоном: (0472) 54-12-33, моб. (093) 401-79-46 (Відповідальний за підготовку та проведення конкурсу – Кушнір Вячеслав Вікторович)

Підбиття підсумків конкурсу відбудеться наприкінці січня 2016 року. Результати підбиття підсумків буде оприлюднено в засобах масової інформації.
Також всіх охочих організатори закликають взяти участь у щорічному загальнообласному конкурсі «Найкраще Новорічно-Різдвяне оформлення, підприємства, офісу, установи, закладу громадського харчування, торговельної мережі, територій до них прилеглих, дворових територій» на території області в 2015 році.У конкурсі можуть взяти участь всі охочі, зокрема: фізичні і юридичні особи, приватні підприємці, підприємства і організації, які зареєстровані і здійснюють діяльність на території Черкаської області.Номінації: «Найкраще зовнішнє Новорічно-Різдвяне оформлення будівлі», «Найкраще внутрішнє Новорічно-Різдвяне оформлення інтер’єру», «Найкраще Новорічно-Різдвяне оформлення прилеглої території», «Найкраще Новорічно-Різдвяне оформлення Центральної площі міста чи села Черкаської області».

Призи: у кожній номінації визначаються переможці, що посіли I, II, III місце. Переможцям конкурсу вручаються дипломи переможця I, II і III ступеня і грошові призи: I місце – 1500 грн, II місце – 900 грн, III місце – 500 грн.

Переможцями конкурсу вважаються вибрані конкурсною комісією три об’єкти найвдаліше, оригінально і комплексно прикрашені до Нового року. Переможцям конкурсу вручаються пам’ятні призи (грошові премії), дипломи і заохочувальні подарунки від облдержадміністрації.

Для участі в конкурсі необхідно з 20 грудня 2015 року до 28 грудня 2015 року відправити фотографії новорічного оформлення об’єкту на електронну пошту управління містобудування та архітектури: arhitek.oda@ukr.net , обов’язково вказавши його точну адресу та додати контактну інформацію конкурсанта або надіслати за адресою:
Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, каб. 208, вул.  Хрещатик, 223,  м. Черкаси,  18000

Більш детальніша інформація за телефоном: (0472) 54-12-33, моб. (093)4017946  (Відповідальний за підготовку та проведення конкурсу – спеціаліст відділу містобудівної діяльності Кушнір Вячеслав Вікторович).

Підбиття підсумків конкурсу відбудеться також наприкінці січня 2016 року. Результати підбиття підсумків буде оприлюднено в засобах масової інформації.