У Черкасах відкрили сезон їзди по льоду на Дніпрі | Альтернатива

У Черкасах відкрили сезон їзди по льоду на Дніпрі, обидва випадки – невдалі

У Черкасах автомобіль провалився під кригу на Дніпрі, його водій встиг врятуватися. Про це повідосляє Альтернатива з посиланням на прес-службу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області.

2 січня о 07:50  черкаські рятувальники отримали повідомлення про автомобіль ВАЗ який провалився під кригу. Інцедент трапився на річці Дніпро в районі готельно-ресторанного комплексу “Робінзон”.

Дах автомобіля стирчав з води за 15 метрів від берега. Щоб дістатися автомобіля рятувальники в кризі вирубали спеціальну водяну доріжку, повідомляє прес-служба відомства. Згодом за допомогою крана з телескопічною стрілою рятувальники закріпили навколо автомобіля спеціальні ремені і витягли його з води на берег.

Власник автомобіля пояснив, що на кригу він виїхав, щоб швидше дістатися місця зимової риболовлі. Однак, під час поїздки, відчув, як під автомобілем почала тріщати крига. Водій повернув машину в напрямку берега, та доїхати не зумів. Вже коли автомобіль провалився, чоловік встиг відкрити двері салону і покинути авто.

auto-w-dnipri2016s

Напередодні о 19:00 на біля села Чапаєвка, Золотоніського району під час катання на кризі за 5 метрів від берега під лід провалився автомобіль «Nissan Qashqai».

На місці невдалої прогулянки рятувальники розчистили кригу навколо місця провалу. Далі спеціальною лебідкою, витягли автомобіль на лід, і згодом на берег.

Водій пояснив рятувальникам, що відпочиваючи біля річки, вирішив перевірити лід на міцність. Щойно він виїхав на лід кількатонним позашляховиком, то уже за мить почув що тріснула крига. Автомобіль провалився під лід. На щастя під час пригоди водій не постраждав.

Рятувальники закликають черкащан не виходити на тонку кригу та нагадують як поводитись на кризі.