У Черкасах затримано за хабар керівника відділення Фонду соціального захисту інвалідів | Альтернатива

У Черкасах затримано за хабар керівника відділення Фонду соціального захисту інвалідів

У Черкасах  на хабарі у 20 тисяч гривень викрито керівника відділення Фонду соціального захисту інвалідів, повідомляють Альтернативі в прес-службі прокуратури Черкаської області.

Сьогодні прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито керівника територіального відділення Фонду соціального захисту інвалідів в Черкаській області під час одержання нею неправомірної вигоди в сумі 20 000 грн. за невжиття передбачених законодавством заходів реагування щодо виявлених порушень в діяльності підприємства.

Вказану особу  11.10.2016 затримано в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час проведено огляд місця події, в робочому кабінеті затриманої виявлено та вилучено неправомірну вигоду.

Досудове розслідування триває, наразі вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Читайте також: Проти Володимира Бабенка голови апеляційного суду Черкаської області відкрито дисциплінарну справу.