У Черкасах завершився Відкритий Кубок міста з веслування на байдарках та каное | Альтернатива

У Черкасах завершився Відкритий Кубок міста з веслування на байдарках та каное

Черкаси спорт веслування

Цього тижня у Черкасах завершився  Відкритий Кубок міста з веслування на байдарках та каноє. Змагання проходили на базі Черкаської дитячо-юнацької спортивна школа з веслування, яка розташована  на березі Дніпра у Черкасах по вулиці Гагаріна, 5, передає Альтернатива з посиланням на сайт «Чемпіон».

Участь у змаганнях брали спортсмени ДЮСШ з веслування Черкаської міської ради, ОКДЮСШ «Колос», школи вищої спортивної майстерності та Смілянської ДЮСШ «Олімп».

Результаті напруженої боротьби та перелік призерів змагань пропонуємо переглянути у формі таблиці:

місце Призвіще,ім’я спортсмена, дата народження Розряд Місто, ДЮСШ РЕЗУЛЬТАТ
ФІНАЛ
ПРІЗВИЩЕ ТРЕНЕРА
К-1 чоловіки 1000м
1 Калініченко Анатолій, 1976 МСУ Черкаси, ШВСМ 4.08.14 Кравчук А.І.
2 Пляшечко Микола, 1992 МСУ Черкаси, ШВСМ 4.18.64 Іванов О.К., Шарова О.О.
3 Адушкін Роман, 1989 КМСУ Черкаси, ШВСМ 4.25.51 Кравчук А.І., Калініченко А.
С-1 чоловіки 1000м
1 Сікало Владислав, 1997 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 4.29.59 Шевченко В.В.
2 Сомсіков Демид, 1999 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 4.34.18 Кучер П.В., Коваленко К.Ю., Долецька Є.В.
3 Петриков Влад, 1999 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 4.41.54 Кучер П.В., Коваленко К.Ю., Долецька Є.В.
К-1 чоловіки 500м
1 Пляшечко Микола, 1992 МСУ Черкаси, ШВСМ 1.48.79 Іванов О.К., Шарова О.О.
2 Калініченко Анатолій, 1976 МСУ Черкаси, ШВСМ 1.50.77 Кравчук А.І.
3 Адушкін Роман, 1989 КМСУ Черкаси, ШВСМ 1.59.75 Кравчук А.І., Калініченко А.
С-1 чоловіки 500м
1 Махінько Назар, 1995 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.08.55 Кучер П.В., Долецька Є.В., Гусєв Д.
2 Сікало Владислав, 1997 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.11.80 Шевченко В.В.
3 Петриков Влад, 1999 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.17.14 Кучер П.В., Коваленко К.Ю., Долецька Є.В.
К-1 чоловіки 200м
1 Калініченко Анатолій, 1976 МСУ Черкаси, ШВСМ 0.39.16 Кравчук А.І.
2 Нагуляк Олексій, 1970 КМСУ Черкаси 0.40.42 Хіміч А.І.
3 Пляшечко Микола, 1992 МСУ Черкаси, ШВСМ 0.41.72 Іванов О.К., Шарова О.О.
С-1 чоловіки 200м
1 Махінько Назар, 1995 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.43.74 Кучер П.В., Долецька Є.В., Гусєв Д.
2 Сікало Владислав, 1997 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.44.42 Шевченко В.В.
3 Сомсіков Демид, 1999 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.45.33 Кучер П.В., Коваленко К.Ю., Долецька Є.В.
К-1 юнаки 2000-2001 р.н. 1000м
1 Гаркавий Олексій, 2000 КМСУ Сміла, ДЮСШ “Олімп” 4.48.07 Пристайлова Т.В., Пристайлов Д.В.
2 Батижевський Сергій, 2000 ІІ Сміла, ДЮСШ “Олімп” 4.58.29 Пристайлова Т.В., Пристайлов Д.В.
3 Букін Сергій, 2000 ІІ Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.00.75 Кравчук А.І., Адушкін Р.В.
С-1 юнаки 2000-2001 р.н. 1000м
1 Мірошник Павло, 2000 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.20.77 Чередник Д.М.
2 Стадник Володимир, 2001 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.25.87 Кучер П.В., Долецька Є.В.
3 Толкач Петро, 2000 Іюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.35.56 Чередник Д.М.
К-1 дівчата 2000-2001р.н. 1000м
1 Чиж Аліна, 2002 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.08.24 Кучер П.В., Долецька Є.В., Гребенюк Л.В.
2 Цікало Юлія, 2000 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.20.27 Кучер П.В., Долецька Є.В.
3 Голінна Катерина, 2000 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.29.41 Кучер П.В., Долецька Є.В., Гребенюк Л.В.
К-1 юнаки 2002-2003 р.н. 1000м
1 Петренко Назар, 2002 ІІюн. Сміла, ДЮСШ “Олімп” 5.02.04 Пристайлова Т.В., Пристайлов Д.В.
2 Станкевич Олесь, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.05.79 Чередник Д.М.
3 Коваленко Кирило, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.16.78 Шарова О.О., Іванов О.К
С-1 юнаки 2002-2003р.н. 1000м
1 Назаренко Михайло, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.52.51 Кучер П.В., Долецька Є.В.
2 Рябокінь Максим, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.21.18 Шевченко В.В., Чередник Д.М.
3 Суровов Максим, 2002 Іюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 6.28.00 Шевченко В.В., Чередник Д.М.
К-1 дівчата 2002-2003 р.н. 1000м
1 Шарова Валерія, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 5.11.08 Шарова О.О., Іванов О.К
2 Фещенко Злата, 2002 Іюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 6.01.48 Чередник Д.М.
3 Ляшенко Анастасія, 2003 ІІюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 6.35.90 Шарова О.О., Іванов О.К
С-1 жінки 500м
1 Кобилінська Марія, 2001 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 3.08.30 Шарова О.О., Іванов О.К
2 Гармаш Ніна, 1999 ІІюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 3.21.20 Кучер П.В., Долецька Є.В.
3 Сотнікова Анастасія, 1997 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування н/с Шевченко В.В. Ікіна А.В.
К-1 юнаки 2000-2001р.н. 500м
1 Гаркавий Олексій, 2000 КМСУ Сміла, ДЮСШ “Олімп” 2.13.87 Пристайлова Т.В., Пристайлов Д.В.
2 Букін Сергій, 2000 ІІ Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.19.86 Кравчук А.І., Адушкін Р.В.
3 Батижевський Сергій, 2000 ІІ Сміла, ДЮСШ “Олімп” 2.24.96 Пристайлова Т.В., Пристайлов Д.В.
С-1 юнаки 2000-2001р.н. 500м
1 Мірошник Павло, 2000 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.32.68 Чередник Д.М.
2 Стадник Володимир, 2001 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.35.53 Кучер П.В., Долецька Є.В.
3 Толкач Петро, 2000 Іюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.37.31 Чередник Д.М.
К-1 дівчата 2000-2001р.н. 500м
1 Чиж Аліна, 2002 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.26.36 Кучер П.В., Долецька Є.В., Гребенюк Л.В.
2 Цікало Юлія, 2000 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.33.51 Кучер П.В., Долецька Є.В.
3 Голінна Катерина, 2000 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.37.44 Кучер П.В., Долецька Є.В., Гребенюк Л.В.
С-1 дівчата 2002-2003р.н. 500м
1 Камнєва Євгенія, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.58.47 Шарова О.О., Іванов О.К
2 Трофімова Ілона, 2003 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 3.17.90 Шарова О.О., Іванов О.К
3 Харченко Вікторія, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 3.20.14 Шарова О.О., Іванов О.К
К-1 юнаки 2002-2003р.н. 500м
1 Станкевич Олесь, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.17.26 Чередник Д.М.
2 Петренко Назар, 2002 ІІюн. Сміла, ДЮСШ “Олімп” 2.21.44 Пристайлова Т.В., Пристайлов Д.В.
3 Коваленко Кирило, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.25.66 Шарова О.О., Іванов О.К
С-1 юнаки 2002-2003р.н. 500м
1 Назаренко Михайло, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.48.21 Кучер П.В., Долецька Є.В.
2 Рябокінь Максим, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.59.66 Шевченко В.В., Чередник Д.М.
3 Суровов Максим, 2002 Іюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 3.03.10 Шевченко В.В., Чередник Д.М.
К-1 дівчата 2002-2003р.н. 500м
1 Шарова Валерія, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 2.36.26 Шарова О.О., Іванов О.К
2 Фещенко Злата, 2002 Іюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 3.00.66 Чередник Д.М.
3 Ляшенко Анастасія, 2003 ІІюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 3.13.02 Шарова О.О., Іванов О.К
С-1 жінки 200м
1 Гармаш Ніна, 1999 ІІюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.11.14 Кучер П.В., Долецька Є.В.
2 Кобилінська Марія, 2001 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.11.82 Шарова О.О., Іванов О.К
К-1 юнаки 2000-2001р.н. 200м
1 Гаркавий Олексій, 2000 КМСУ Сміла, ДЮСШ “Олімп” 0.47.29 Пристайлова Т.В., Пристайлов Д.В.
2 Букін Сергій, 2000 ІІ Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.49.79 Кравчук А.І., Адушкін Р.В.
3 Батижевський Сергій, 2000 ІІ Сміла, ДЮСШ “Олімп” 0.51.73 Пристайлова Т.В., Пристайлов Д.В.
С-1 юнаки 2000-2001р.н. 200м
1 Мірошник Павло, 2000 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.54.24 Чередник Д.М.
2 Толкач Петро, 2000 Іюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.54.75 Чередник Д.М.
3 Стадник Володимир, 2001 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.55.30 Кучер П.В., Долецька Є.В.
К-1 дівчата 2000-2001р.н. 200м
1 Чиж Аліна, 2002 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.53.44 Кучер П.В., Долецька Є.В., Гребенюк Л.В.
2 Цікало Юлія, 2000 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.54.08 Кучер П.В., Долецька Є.В.
3 Голінна Катерина, 2000 КМСУ Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.58.03 Кучер П.В., Долецька Є.В., Гребенюк Л.В.
К-1 юнаки 2002-2003р.н. 200м
1 Станкевич Олесь, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.52.06 Чередник Д.М.
2 Петренко Назар, 2002 ІІюн. Сміла, ДЮСШ “Олімп” 0.53.03 Пристайлова Т.В., Пристайлов Д.В.
3 Коваленко Кирило, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.55.06 Шарова О.О., Іванов О.К
С-1 юнаки 2002-2003р.н. 200м
1 Рябокінь Максим, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.03.72 Шевченко В.В., Чередник Д.М.
2 Назаренко Михайло, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.04.32 Кучер П.В., Долецька Є.В.
3 Суровов Максим, 2002 Іюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.09.42 Шевченко В.В., Чередник Д.М.
К-1 дівчата 2002-2003р.н. 200м
1 Шарова Валерія, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 0.56.29 Шарова О.О., Іванов О.К
2 Фещенко Злата, 2002 Іюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.05.17 Чередник Д.М.
3 Ігнатьєва Анастасія, 2003 ІІІюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.11.02 Кучер П.В., Долецька Є.В.
С-1 дівчата 2002-2003р.н. 200м
1 Камнєва Євгенія, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.08.19 Шарова О.О., Іванов О.К
2 Трофімова Ілона, 2003 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.13.29 Шарова О.О., Іванов О.К
3 Харченко Вікторія, 2002 І Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.16.07 Шарова О.О., Іванов О.К
К-1 юнаки 2004р.н. 200м
1 Грязнов Богдан, 2004 ІІІюн. Сміла, ДЮСШ “Олімп” 1.01.20 Пристайлова Т.В., Пристайлов Д.В.
2 Буря Нікіта, 2004 Іюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.01.60 Пляшечко М.А.
3 Загуляєв Артем, 2004 б/р Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.04.50 Пляшечко М.А.
С-1 юнаки 2004р.н. і мол. 200м
1 Бутенко Богдан, 2004 ІІІюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.15.17 Кучер П.В., Долецька Є.В.
2 Конджарян Вадим, 2005 ІІІюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.21.02 Кучер П.В., Долецька Є.В.
3 Преображенський Андрій, 2004 б/р Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.29.48 Кучер П.В., Долецька Є.В.
К-1 дівчата 2004р.н. і мол. 200м
1 Чередник Софія, 2004 ІІІюн. Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.12.20 Кучер П.В., Долецька Є.В.
2 Костіна Юлія, 2005 б/р Черкаси, ДЮСШ з веслування 1.19.40 Кучер П.В., Долецька Є.В.
3 Лиходєдова Кіра, 2008 б/р Черкаси, ДЮСШ з веслування н/ф Кучер П.В., Долецька Є.В.

Довідка. Для зручності перегляду у таблиці використано умовні позначення:

Наприклад: К-1 дівчата 2004 р.н. і мол. 200м

К-1 = байдарка-одиночка (також використано С-1 = каное-одиночка)
дівчата = категорія учасників
2004 р.н. і мол. = вікові обмеження спортсменів
200м = дистанція яку долають спортсмени