У Черкасах змагались за Кубок олімпійського чемпіона Андрія Хіміча | Альтернатива

У Черкасах змагались за Кубок олімпійського чемпіона Андрія Хіміча

Черкаси спорт веслування

У Черкасах з 22 по 24 квітня відбувся відкритий Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каноє на призи чемпіона Олімпійських ігор Андрія Хіміча. Про це передає Альтернатива з посиланням на «Нову Добу».

У змаганнях, що пройшли на базі Черкаської  дитячо-юнацької спортивної школи з веслування,  взяли участь близько 100 спортсменів зі Сміли, Умані, Черкас та Гайворона (Кіровоградська область).

За результатами змагань сформована збірна команда області з веслування на байдарках і каноє для участі у Кубку України та Всеукраїнських іграх школярів, які пройдуть у травні у місті Дніпропетровськ.

Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное

Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное

Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное

Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное

Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное

 Результати змагань (переможці та призери):

Байдарка – одиночка 1000 м дівчата 2000-2002 р.н.
Шарова Валерія 2002 Черкаси Україна 4.45
Волошина Марія 2000 Гайворон Україна 4.49
Чиж Аліна 2001 Черкаси Україна 5.06

Байдарка – одиночка 1000 м чоловіки
Пляшечко Микола 1992 Черкаси Україна 3.56
Гарасименко Костянтин 1996 Черкаси Україна 4.00
Адушкін Роман 1989 Черкаси Україна 4.20

Каноє –одиночка 1000 м чоловіки
Сікало Владислав 1997 Черкаси Україна 4.29
Щербак Богдан 1997 Умань Динамо 4.32
Щербак Назар 1997 Умань Динамо 4.40

Байдарка – одиночка 1000 м юніорки
Юрійчук Юлія 1998 Умань Динамо 4.08

Байдарка – одиночка 1000 м юнаки 2000-2002 р.н
Гаркавий Олексій 2000 Сміла Олімп 4.13
Жовтюк Антон 2001 Умань Динамо 4.15
Ткачук Вадим 2002 Умань Динамо 4.30

Каноє-одиночка 1000 м юнаки 2000-2002 р.н.

Гуляр Артур 2001 Умань Динамо 4.43
Мірошник Павло 2000 Черкаси Україна 4.54
Подолянець Петро 2002 Умань Динамо 5.00

Байдарка –одиночка 500 м чоловіки
Пляшечко Микола 1992 Черкаси Україна 1.50
Гарасименко Костянтин 1996 Черкаси Україна 1.53
Адушкін Роман 1989 Черкаси Динамо 2.01

Каноє -одиночка 500 м чоловіки
Щербак Богдан 1997 Умань Динамо 2.12
Щербак Назар 1997 Умань Динамо 2.13
Сікало Владислав 1997 Черкаси Україна 2.14

Байдарка –одиночка 500 м юніорки 1998-99 р.н.
Юрійчук Юлія 1998 Умань Динамо 2.04

Каноє -одиночка 500 м жінки + юніорки 1998-99 р.н.
Сотнікова Анастасія 1997 Черкаси Україна 2.48
Гармаш Ніна 1999 Черкаси Україна 3.30

Байдарка -одиночка 500 м юніори 1998-99 р.н.
Мегесь Владислав 1998 Умань Динамо 1.51
Фріюк Ярослав 1998 Умань Динамо 1.53
Рябов Валерій 1999 Гайворон Україна 1.54

Каноє – одиночка 500 м юніори 1998-99 р.н.
Сомсіков Демид 1999 Черкаси Україна 2.13
Кибкало Назар 1999 Черкаси Україна 2.19
Петриков Владислав 1999 Черкаси Україна 2.21

Байдака-одиночка 500 м юнаки 2000-2002 р.н.

Гаркавий Олексій 2000 Сміла Олімп 2.02
Жовтюк Антон 2001 Умань Динамо 2.04
Ткачук Вадим 2002 Умань Динамо 2.05

Каноє-одиночка 500 м юнаки 2000-2002 р.н.
Мірошник Павло 2000 Черкаси Україна 2.16
Гуляр Артур 2001 Умань Динамо 2.18
Кузьмін Максим 2000 Черкаси Україна 2.24

Байдарка -одиночка 500 м дівчата 2000-2002 р.н.
Волошина Марія 2000 Гайворон Україна 2.17
Шарова Валерія 2002 Черкаси Україна 2.18
Чиж Аліна 2001 Черкаси Україна 2.19

Каноє-одиночка 500 м дівчата 2000-2002 р.н.
Цікало Юлія 2000 Черкаси Україна 3.15
Харченко Вікторія 2002 Черкаси Україна 3.31

Байдарка –двійка 500 м дівчата 2000-2002 р.н.
Цікало Юлія-Голінна Катерина 2000 2000 Черкаси Україна 2.12
Волошина Марія-Цісар Анастасія 2000 2000 Гайворон Україна 2.13
Камнєва Євгенія-Шарова Валерія 2002 2002 Черкаси Україна 2.15

Байдарка-одиночка 200 м чоловіки

Пляшечко Микола 1992 Черкаси Україна 0.40
Нагуляк Олексій 1968 Черкаси Спартак 0.42
Адушкін Роман 1989 Черкаси Динамо 0.44

Каноє-одиночка 200 м чоловіки
Махінько Назар 1995 Черкаси Україна 0.48
Щербак Богдан 1997 Умань Динамо 0.48
Коваленко Андрій 1995 Черкаси Україна 0.49

Байдарка – одиночка 200 м юніорки 1998-99 р.н.
Юрійчук Юлія 1998 Умань Динамо 0.51

Каноє – одиночка 200 м жінки + юніорки
Сотнікова Анастасія 1997 Черкаси Україна 1.08
Гармаш Ніна 1999 Черкаси Україна 1.26

Байдарка-одиночка 200 м юніори 1998-99 р.н.
Мегесь Владислав 1998 Умань Динамо 0.41
Жовтюк Богдан 1998 Умань Динамо 0.43
Рябов Валерій 1999 0.45

Каноє-одиночка 200 м юніори 1998-99 р.н.
Сомсіков Демид 1999 Черкаси Україна 0.54
Кибкало Назар 1999 Черкаси Україна 0.55
Петриков Владислав 1999 Черкаси Україна 0.57

Каноє – одиночка 200 м дівчата 2000-2002 р.н.

Кобилінська Марія 2001 Черкаси Україна 1.09
Цікало Юлія 2000 Черкаси Україна 1.13
Камнєва Євгенія 2002 Черкаси Україна 1.15

 

Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каноє