У Черкасах з'явилась ще одна соляної кімнати | Альтернатива

У Черкасах з’явилась ще одна соляної кімнати

З кінця лютого 2016 року у Черкаській поліклініці №5 почала діяти соляна кімната.

Про це розповів головний лікар Микола Тарасов. Створили кімнату власними силами поліклініки та за рахунок спонсорської допомоги, передає Інфоміст.

Процедури у соляній кімнаті корисні людям при бронхіті, бронхіальній астмі, гаймориті, а також для профілактики грипу, ГРВІ, рецидивів бронхіту та пневмонії. Також при лікуванні вегето-судинної дистонії, неврозів, гіпертонії та гіпертонічних хвороб, розповідає  Олександри Чечіль, завідуюча відділення фізіотерапії та реабілітації.

– Ця кімната абсолютно природня, немає ніякої хімії, – говорить пані Олександра. – Це метод лікування не новий, про нього багато знають. Окрім того соляна кімната допомагає розслабитись, є зручні шезлонги, люди часто засинають.

Соляна кімната у поліклініці №5 Фото: Олег Стадник/”Фейсбук”

Сухий аерозоль хлориду натрію потрапляє в систему дихання і очищає її. У людини підсилюється імунітет, підвищується опірність хворобам і запалень, процес дихання стає легше дихати, зменшується навантаження на серце, поліпшується загальний стан здоров’я.

Адже на відміну від медикаментозного лікування галотерапія практично не має побічної дії. Тоді як цей метод довів свою ефективність. До того ж у пацієнтів після лікування у соляній кімнаті у кілька разів збільшується період ремісії після перенесених раніше хвороб, знижуються дози використовуваних медичних препаратів.

Зазначимо, що протипоказана соляна кімната при перенесеному туберкульозі, абсцесі, гіпертонії, захворюваннях нирок, новоутвореннях.

Приміщення невелике тому кімнату одночасно можуть відвідати 5 чоловік. Для групової процедури варто записуватися завчасно.

Про ціну відвідин у лікарні не говорять, мовляв, медицина в країні безкоштовна, адже це бюджетна установа, тому благодійний внесок виключно за бажанням.