У Долині Миколи Чудотворця під Уманню людей зцілюють сліди Божої матері | Альтернатива

У Долині Миколи Чудотворця під Уманню людей зцілюють сліди Божої матері

Умань новини

Невеличке село Коржовий Кут, в якому  нині близько півтори сотні жителів, розташоване за 23 км від райцентру – міста Умані. В старовину воно називалося Пилипи. Саме під такою назвою колишній сільський голова Валерій Дмитренко зі своїм партнером створив тут у 2008 році  товариство з обмеженою  відповідальністю, яке займається організацією зеленого туризму.

 Завдяки Інтернету,  тут побували тисячі людей з різних куточків України, були туристи з Франції, Бельгії, Голландії, Німеччини, і не лише заради цікавості.  На березі річки Ревухи вийшли на поверхню древні граніти, на яких чітко виступили відбитки людських ступнів.  Кілька слідів, яким майже 5 мільйонів років, розповідають тут, належали Діві Марії, Миколі Чудотворцю та дитині, котра була з ними.

dolyna-mykoly-chudotworca-kaplicЦі сліди зцілюють від багатьох хвороб, а камені дають людині енергію до життя, очищають душу від негативного впливу цивілізації.  А ще у мальовничій долині, що занесена до реєстру природних див України, ростуть 280 видів цілющих трав.

 Місцеві жителі свято вірять, що ці сліди святі. На тому сходяться й священики та екстрасенси. У Коржовому Куті  справді відбувалися дива. Так і у тридцятих роках, коли люди вмирали  від голоду, а  через засуху зосталися без води, біля цих каменів один з колодязів наповнився цілющою вологою. І, кажуть,  в тому колодязі люди побачили лик Божої Матері. До речі, як стверджують  священики й екстрасенси, цілюще джерело біля каменів заб’є  знову,  в силу того настільки це місце буде намолене страждущими святого зцілення.

dolyna-mykoly-chudotworca-kaplica

Господар цієї чудової місцини, ще будучи сільським головою, організував з місцевим священиком  односельців і з Божою поміччю спорудив побіля каменів капличку. Щосуботи сюди приїжджає отець Олександр зі Свято- Троїцької церкви з Умані і править службу – молиться за здоров’я і зцілення  паломників, які залишили свої записи у книзі. Валерій Владиславович разом з дружиною Надією зустрічають гостей біля кам’яного будиночка, пригощають запашним трав’яним чаєм, а на дров’яній плиті надворі готують українські страви. Трохи  вище застиг довгобуд- звели стіни міні-готелю для паломників, та  далі продовжувати будівництво забракло коштів. Сюди б щедрого спонсора!

dolyna-mykoly-chudotworca-vs

 Валерій Владиславович розповідає, що на каменях вилікував артрит. Якщо стати  на сліди, відчуваєш такий приплив енергії, що може добре колихнути. Сюди треба їхати з чистими помислами і очищати душe для сприйняття  божественного. Тут дуже сильна і позитивна енергетика. Точної статистики всіляких зцілень він не веде, а лише точно знає , що  більше 5 тисяч молодих сімей, яким ставили діагноз безпліддя, уже мають  діток.

 Звивистою грунтівкою, що виляє ярками поміж сільгоспугідь, подекуди непрохідною для міської автівки (крутим позашляховикам і тут везе), паломники щодень їдуть до благодатної Долини Миколи Чудотворця. І бідних, і заможних жене сюди  безвихідь, як до останньої інстанції, бо медицина  у змові з аптечним бізнесом давно  перестала лікувати, а лише сповідує метод плацебо, нав’язуючи  довірливим пацієнтам дорогезні бади, що не є лікарськими засобами.Як у тому анекдоті: аби бідні не хворіли, а багаті не виздоровлювали. Або немає грошей – будь здоров!

Лариса Білик