У Кропивницькому розкажуть як створити відео, яке захочуть побачити мільйони | Альтернатива

У Кропивницькому розкажуть як створити відео, яке захочуть побачити мільйони

конкурентна бізнес-розвідка

28-29 липня у Кропивницькому відбудеться тренінг для журналістів інтернет-ЗМІ, які планують розвивати такий напрямок у роботі сайтів як відеоконтент або ж хочуть вдосконалити свої вміння. Про це повідомляє Гурт.

Дедлайн реєстрації – 16 липня 2017 року. На тренінг запрошуються представники ЗМІ Кіровоградської, Житомирської, Вінницької, Черкаської, Полтавської та Хмельницької областей.

Тренінг проводиться у рамках проекту Ужгородського прес-клубу «Створення Консультаційного центру мультимедіа для регіональних українських ЗМІ» за підтримки програми «У-медіа» Інтерньюз Нетворк. Медіатренер – Богдан Кутєпов  – скандаліст, баяніст, документаліст. У минулому – автор кількох проектів журналістських розслідувань, медіакритик. Зараз працює стрімером, журналістом і ведучим на Hromadske.tv. Зняв понад 150 короткометражок у проекті Hromadske.doc. Автор циклу документальних репортажів “Нова Рада”, док. циклу “Восток”, фільму про обмін полоненими “Контакт”, фільму-експерименту “Піду в поліцію” та ін. Головний тренер відеошколи People in Need (Прага, Чехія), в якій брали участь медійники з України, Молдови, Вірменії, Киргизстану, Азербайджану. Тренер відеоакадемії документального серіалу DocEmotion (Український католицький університет, Львів). У минулому – спецкор “Телекритики”, у дальшому минулому – автор і ведучий програм журналістських розслідувань “Знак Оклику” (ТВі), “За вікнами” (СТБ), тележурналіст-новинар.

Програма

28 липня, п’ятниця

9.30-10.00      Реєстрація.

10.00-13.00    Перша частина тренінгу:

– Відео як ефективний інструмент залучення аудиторії

– Story-центричність. Вірусність: як набрати мільйон переглядів.

– Основи зйомки і монтажу.

13.00-14.00     Обід

14.00-17.30     Друга частина тренінгу:

Створення та редагування відео з допомогою мобільних пристроїв. Додатки для роботи з відео, анімовані титри в смартфоні.

15.30-16.00     Кава-брейк та цікаві практичні поради

29 липня , субота

10.00-11.30     Третя частина тренінгу:

– Інструменти YouTube для редагування відео онлайн.

– Авторське право. Джерела безкоштовної музики для відео.

– Стрімінг. Онлайн-трансляції в соцмережі.

11.30-12.00     Кава-брейк

12.00-13.00     Четверта частина тренінгу:

– Презентація відео робіт учасників.

УВАГА! Учасникам необхідно мати з собою мобільні пристрої (смартфон чи планшет), бажано iPhone або IPad, або із системою android. По бажанню (факультативно) – фото- чи відеокамеру (будь-яку) і ноутбук. Прохання зареєструватися до участі за посиланням: goo.gl/PWhp2q

Реєстрація триватиме до 16-го липня, до 23.00. Тим, хто пройде відбір, отримають дзвінки \ листи у понеділок, 17-го липня. Учасникам відшкодовуються транспортні витрати та готель.

Контакт: 050-321-39-19 Вікторія Талашкевич