У Лисянському районі державі передали землі вартістю 3 млн. грн. | Альтернатива

У Лисянському районі державі передали землі вартістю 3 млн. грн.

news? novyny

Більше 120 га землі в адміністративних межах у, що у Черкаській області, незаконно передані у приватну власність у 2010 році. Підставою для цього стали незаконні розпорядження Лисянської районної адміністрації, надані місцевому відділу земельних ресурсів, повідомляють Альтернативі у прокуратурі Черкаської області.

Установлено, що вказані земельні ділянки передані у приватну власність фізичним особам та після оформлення права власності на них і отримання правовстановлюючих документів, були ними відчуджені за договорами купівлі-продажу.

«Рішеннями Лисянського районного суду та апеляційного суду Черкаської області задоволено позовні вимоги прокуратури про витребування з незаконного володіння 80 земельних ділянок вартістю близько 3 млн. грн. та повернення їх у власність держави.» – зазначає прес-секретар прокурора області Світлана Андрейченко.
Наразі рішення судів виконані, земельні ділянки повернуті державі в особі Лисянської районної державної адміністрації.

Загалом, як зазначає заступник прокурора області Олександр Мироненко, протягом 2015 року органами прокуратури забезпечено виконання 155 рішень суду щодо правопорушень, пов’язаних із землею, на суму більше 33 млн. грн., повернуто 403 га незаконно наданих земель.