У Польщі безкоштовний мобільний інтернет став доступний користувачам смартфонів | Альтернатива

У Польщі безкоштовний мобільний інтернет став доступний користувачам смартфонів

Черкаси новини IT

У Польщі було із 2016 року запущено додаток для смартфонів, який пропонує безкоштовний доступ в Інтернет. Скористатись безкоштовним зязком можуть абоненти Orange, Plus і T-Mobile. 

Як повідомляє Radio ZET, для того, щоб використовувати Інтернет, вам не потрібно мати гроші на рахунку. Застосування Buckshee  не стягує ніяких оплат. Достатньо його встановіти і почати використовувати перемкнувши повзунок в положення «ON».

Додаток Buckshee дозволяє перегляд веб-сторінок, фільмів та спілкування за допомогою миттєвих месенджерів. Вільний працює в браузері і інших додатках, таких як, Facebook Messenger, Snapchat або Netflix.

Як швидко Інтернет працює у вільному?

Інтернет протестовано через телефон всередині будівлі, в центрі Варшави:

Для безкоштовного доступу в Інтернет, ми повинні переглядати рекламні оголошення. Додаток Buckshee переходить в режим очікування. Після довгого часу неактивності додаток необхідно запустити – знову  перемістіть повзунок в положення «ON». Добовий ліміт передачі визначається динамічно в залежності від кількості спонсорів.

Цим інтернетом не можна поділитись. При включенні модему підключені пристрої не мають доступу до мережі Інтернет. Ви також не зможете завантажувати файли за допомогою пірингових-програм.

Для завантаження Buckshee доступний в Google Play.

Читайте такожТоп-100 безкоштовних онлайн-курсів Оксфорда, Гарварда, Стенфорда, Берклі.

1 Comment on У Польщі безкоштовний мобільний інтернет став доступний користувачам смартфонів

  1. Кльова штука треба спробувати.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*