У Звенигородці будуть впорядковувати земельку – Офіційний сайт Звенигородської міської ради | Альтернатива

У Звенигородці будуть впорядковувати земельку – офіційний сайт Звенигородської міської ради

Звенигородка Черкаська область

У Звенигородці Черкаської області оголосили про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою, повідомляє офіційний сайт Звенигородської міської ради.

Переможець конкурсу зможе здійснювати виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди на яку пропонуються для продажу на земельних торгах.

Обєктом стане земельна ділянка орієнтовною площею 0,1 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Її місце розташування: вул. Б. Хмельницького,21-А, м. Звенигородка, Черкаська область.

Звенигородська міська рада висунула такі умови конкурсу:
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, строк виконання робіт (у календарних днях).
Прийняття заяв припиняється за п’ять днів до дати проведення конкурсу.
Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.
У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Міська рада Звенигородки вимагає – перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

– заява про участь у конкурсі з відбору виконавця робіт із землеустрою за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);
– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);
– згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;
– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
– копії ліцензій, копії кваліфікаційних документів інженерів-землевпорядників;
– проект завдання на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Рада визначила:
строк подання конкурсної документації: до 10 листопада 2015 року (включно).
поштова адреса, за якою подаються документи: 20200 Черкаська обл., м.Звенигородка, просп. Шевченка, 63, к. 9.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 21 листопада 2015 року о 10.00 в приміщенні Звенигородської міської ради за адресою: Черкаська обл., м. Звенигородка, просп. Шевченка, 63.
Місцезнаходження комісії, контактні телефони: просп. Шевченка, 63, м.Звенигородка, Черкаська обл., тел.(04740) 2-21-08.

Нагадаємо, що на сьогодні міський голова Звенигородки – Олександр Якович Саєнко. Також міський голова та посадові особи міської ради ведуть особистий прийом громадян. Графік цих прийомів ми надаємо про всяк випадок (таблиця нижче)

П.І.Б., посада
Дні та години прийому
Телефон
Саєнко Олександр Якович
міський голова
Понеділок
9:15-12:15, 15:00-17:00
2-20-60
Добіжа Олександр Олександрович
спеціаліст із земельних питань міськвиконкому
Понеділок
8:00-17:00
2-24-41
Маренич Валерій Леонідовичсекретар міської ради Вівторок
8:00-17:00
2-24-41
Бугаєнко Оксана Миколаївна
заступник міського голови з соціально-економічних питань
Середа
8:00-17:00
2-21-66
Золотько Михайло Вікторович
перший заступник міського голови
Четвер
8:00-17:00
2-20-60
Орлов Юрій Борисович
керуючий справами міськвиконкому
П’ятниця
8:00-16:00
2-24-41

Джерело: Офіційний сайт Звенигородської міської ради – zven.gov.ua