У звенигородці за корупцію оштрафували винахідливого чиновника | Альтернатива

У звенигородці за корупцію оштрафували винахідливого чиновника

черкаська область звенигородка Ватутіне новини

Посадовця Звенигородської міської ради звинуватили в адміністративному корупційному правопорушенні, передає Альтернатива з посиланням на прес-службу  прокуратури Черкаської області.

Чиновник, в порушення встановлених Законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю займався такою діяльністю та отримав дохід від неї в розмірі 2500 грн. За вказаним фактом складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, який спрямовано для розгляду до Звенигородського районного суду. Про це інформує прес-служба Звенигородської місцевої прокуратури.

Порушнику призначено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 5100 гривень з конфіскацією отриманої винагороди у розмірі 2500 гривень.

До такої винахідливості держслужбовці вдаються не вперше. Наприкінці минулого року інспектор податкової і митної справи районного відділення фіскальної служби Черкаської області була засновником та керівником компанії з надання сільськогосподарських послуг у м. Золотоноша та отримувала прибуток від приватного підприємства.

Вироком Соснівського районного суду інспекторку визнано винною у вчинені адмінправопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено стягнення – штраф у розмірі 6800 грн з конфіскацією отриманого доходу.