Українцям повертатимуть кошти за оплату "пермессо" | Альтернатива

Українцям повертатимуть кошти за оплату “пермессо”

Нове рішення Суду Мілана: “Держава повинна повернути податок на дозволи на проживання, сплачені іноземцями” Згідно з постановою суду, податок на дозвіл на проживання більше сплачувати не потрібно.  А, ті хто його сплатив, повинні отримати компенсацію, передає Українська газета.

Нагадємо, 2 вересня 2015 року Європейський Суд постановив, що розмір оплати за видачу та продовження дозволів на проживання в Італії є непропорційним. 24 травня Регіональний адмінсуд Лаціо (TAR) скасував указ, який його запровадив, як нелегітимний.

З того часу, внесок більше сплачувати непотрібно. Незважаючи на це, італійський уряд та МВС Італії не дали чітких вказівок квестурам, тому у багатьох регіонах поліцейські управління продовжують вимагати його сплату.

Тож, 8 липня 2016 року суд Мілана постановив компенсувати витрати іммігрантів і сплатити судові витрати.

Адвокати Асоціації правових досліджень питань імміграції (ASGI), звинуватила італійський уряд у дискримінації: іноземці вимушені несправедливо платити за документи набагато більші суми, ніж ті, які сплачують італійці, наприклад, для видачі посвідчень особи.

Суддя Мартіна Фламіні визнала справедливість оскаржень. По-перше, посилаючись на рішення суду Лаціо, згідно з яким “положення, яке встановило розмір внеску за видачу та продовження посвідки на проживання (від 80 до 200 євро залежно від довжини і типу, – ред.) є повністю нелегітимними”.

Вартість отримання дозволу на проживання в Італії є у вісім разів вищою, ніж ціна отримання національного посвідчення особи.

Адвокати Президентської ради і двох міністерств стверджували, що опрацювання документів іноземців вимагає залучення набагато більшої кількості ресурсів, але не надали суду жодних підтверджень цієї тези, отже її не взяли до уваги.

Суд постановив, що нелегітимно сплачені податки повинні бути повернені. Сума компенсації ще встановлюється.

Буде встановлено справедливу вартість для отримання посвідки на проживання та повернуено різницю податку.