Українські програмісти заполонили Польщу | Альтернатива

Українські програмісти заполонили Польщу

Черкаси новини IT

У Люблінському воєводстві протягом двох останніх років кількість дозволів на працю в ІТ-галузі для українців зросла майже в 5 разів, передає Альтернатива з посиланням на Польське радіо.

Місто Люблин – столиця воєводства, що межує з Україною – активно залучає українських програмістів для розвитку ІТ галузі. Експерти вважають, що в майбутньому цей процес буде поглиблюватися.

У Любліні нарахували 750 фірм цієї галузі, у якій працюють майже 5 тисяч осіб. Проте підприємства потребують нових працівників. Більшість підприємств не зголошуються до управлінь праці, а самостійно шукають фахівців, зокрема, через свої інтернет-сторінки і часто знаходять кандидатів серед випускників університетів.

«Ми потребуємо висококваліфікованих працівників зі Сходу», – наголошує мер Люблина Кшиштоф Жук, додаючи, що у Львові готують дуже добрих фахівців у секторі інформаційно-комунікаційної технології .

Додамо, що минуло річ у Люблині почав діяти Львівський ІТ Кластер – спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій.