Американські гранти на розвиток бізнесу в Україні | Альтернатива

Американські гранти на розвиток бізнесу в Україні

Черкаські підприємці, як загалом й решта підприємців України мають можливість отримати безоплатні гранти Агентства  для розвитку власного бізнесу. Середній розмір гранту становить 500 тис. дол. США.

Про це йдеться на сайті Федерації роботодавців України.

Агентство США з торгівлі та розвитку (U.S. Trade and Development Agency – USTDA) надає гранти іноземним підприємцям на розвиток бізнесу та залучає американських інвесторів до співпраці.

Щорічно USTDA фінансує близько 125 проектів. Крім того, Агентство, як правило, залучає для подальшої співпраці з грантоотримувачем (місцева приватна компанія або державна організація) профільного американського інвестора з відповідним досвідом роботи та технологіями.

Місія USTDA – допомога країнам, що розвиваються, в економічному зростанні з одночасним наданням можливості американським компаніям виходу на ринки цих держав. Наразі Агентство діє в 66 країнах. Активність USTDA покриває багато секторів економіки, серед яких – проекти в галузі транспорту та енергетики, інфраструктури, телекомунікацій.

У рамках реалізації проектів USTDA також організовує ознайомчі поїздки, що дають можливість іноземним грантоотримувачам відвідати США для ознайомлення з процесами розробки, виробництва та реалізації відповідних американських продуктів і послуг, які можуть допомогти їм при здійсненні проектів.

Більш детальну інформацію щодо отримання грантів можна отримати на веб-сайті Агентства США з торгівлі та розвитку, а також звернувшись до Департаменту міжнародного співробітництва Федерації роботодавців України.
Контакти: Володимир Самофалов sv@fru.org.ua.