Триває відкритий чемпіонат Черкас із стрільби з лука | Альтернатива

Триває відкритий чемпіонат Черкас із стрільби з лука

В Черкасах триває відкритий чемпіонат Черкас із стрільби з лука, присвячений визволенню міста Черкаси в ході Другої світової війни. «Альтернатива» про це дізналася в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Начальник відділу фізкультури і спорту Олександр Гаврилов та директор КДЮСШ №2 Ірина Дудник привітали учасників чемпіонату. Юним спортсменам побажали вдалого старту та чесних перемог. Змагання проходять під головуванням судді Олександра Гнатенка.

Змагання проходять серед спортсменів 2001– 2004 року народження.  Всього з 17 по 20 грудня у відкритому чемпіонаті міста Черкаси зі стрільби з лука візмуть участь спортсмени з Черкас, Золотоноші та Христинівки, загалом 72, серед яких 56 із КДЮСШ №2.
– Ми використовуємо стандартну зимову дистанцію – 18 метрів, – розповідає тренер-викладач КДЮСШ №2 Наталя Калініченко. – Серед вихованців нашої школи у змаганнях беруть участь і ті, хто мають уже певні досягнення: призер всеукраїнських змагань Данило Піскун та майстер спорту України, член збірної України зі стрільби з луку Софія Новіцька.