В музеї Богдана Хмельницького дивовижна виставка | Альтернатива

В музеї Богдана Хмельницького дивовижна виставка

Новини Резиденція Гетьмана Б.Хмельницького rk-ukraina.com

В музеї Богдана Хмельницького відкрилася тимчасова виставка «Ці дивовижні риби, звірі та птахи», повідомляють Альтернативі у національному історико-культурному заповіднику “Чигирин”.

На виставці представлені роботи учасників Всеукраїнського молодіжного гончарного симпозіуму «Чигирин» та народного мистецтва «Суботів».

На виставці виставлені роботи з декоративним розписом З.Пасічної, О.Вакуленко, Л.Вітковської, мальовками Л.Онофрієвич, вириванкою О.Шинкаренко, глиняними іграшками-свистунцями, скульптурою малих форм, зооморфним посудом Л.Скишляк, Л.Денисенко-Єременко, Ю.Нечая, А.Драч, Г.Тимошенко, В.Пухинди, Л.Нагірняка, С.Тодорчука, М.Шевченко.

Новини чиригирин

Також, нагадуємо, що напередодні Великодніх свят у Будинку гетьмана історико-архітектурного комплексу “Резиденція Богдана Хмельницького” відкрилась тимчасова виставка “Земля України Великдень стрічає”. На виставці представлена традиційна й авторська писанка, нетрадиційна писанка, як ідея декору оселі до Великодня. Завітавши до нас, ви зможете дізнатися про традиції, пов’язані зі святом Пасхи та як правильно зібрати Великодній кошик.

Вартість екскурсійного обслуговування 10 грн. з групи, вхідна плата – 2 грн. з особи. Замовлення на відвідання виставки приймаються за телефоном 2-59-71.