В результаті впливу антимонопольників ТОВ "Фортеця" знизило ціну на скраплений газ для автомобілів | Альтернатива

В результаті впливу антимонопольників ТОВ “Фортеця” знизило ціну на скраплений газ для автомобілів

Ціни на пальне у Черкасах

На Черкащині територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило необґрунтовано завищені роздрібні ціни на газ для автомобілів в деяких пунктах продажу цього пального. В результаті втручання відомства ціни на скраплений газ були знижені до ринково обгрунтованих. Про це повідомляє Альтернатива з посиланням на пресслужюу АМКУ в Черкаській області.

Зазначимо, що Антимонопольним комітетом України в ході моніторингу ринку скрапленого газу виявлено, що за червень 2016 року у всіх регіонах держави роздрібні ціни зазначеного виду пального в середньому зросли на 15%. Найбільш стрімке зростання роздрібних цін реалізації скрапленого газу в якості моторного палива зафіксовано на початку липня 2016 року.

Як встановило Черкаське тервідділення, вищезазначені товариства у липні 2016 року здійснювали реалізацію скрапленого газу у якості моторного пального через автогазозаправні пункти, що знаходяться у с. Мошни Черкаського району та с. Кочержинці, Уманського району, Черкаської області за необґрунтовано завищеними роздрібними цінами.

Черкаським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України надано рекомендації ТОВ “АВТОГАЗЦЕНТР” та ТОВ “ФОРТЕЦЯ” привести ціну на скраплений газ у якості моторного пального, що реалізується у роздріб через автогазозаправні пункти, що знаходяться у селі Мошни, Черкаського району та селі Кочержинці, Уманського району, Черкаської області до економічно обґрунтованого рівня шляхом їх зниження, йдеться у повідомленні відомства.

Наразі ТОВ “Фортеця” виконало рекомендації адміністративної колегії обласного територіального відділення.

Про результати розгляду рекомендацій ТОВ “АВТОГАЗЦЕНТР” має повідомити територіальне відділення у десятиденний строк.