В Україні стартує реєстрація на ЗНО - повний графік проведення | Альтернатива

В Україні стартує реєстрація на ЗНО

Освіта за кордоном
Сьогодні опівдні 1 лютого 2016 року  в Україні розпочнеться реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Як зареєструватись на ЗНО та повний графік проведення ЗНО повідомлено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, інформує Альтернатива.

Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, а додаткову – з 14 червня до 4 липня.

Черкаські учні можуть долучитися до здачі ЗНО.  Для цього потрібно перейти га інформаційну сторінку учасника зовнішнього незалежного оцінювання. Черкащина відноситься до юрисдикції Київського РЦОЯО (Український центр оцінювання якості освіти – ред), який відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в м.Києві, Київській, Черкаській, та Чернігівській областях.

Основна сесія із ЗНО у 2016 році відбудеться за таким графіком:

5 травня – українська мова і література;
11 травня – математика;
13 травня – історія України;
3 червня – російська мова;
6 червня – іспанська мова;
7 червня – англійська мова;
8 червня – німецька мова;
9 червня – французька мова;
10 червня – біологія;
13 червня – фізика;
15 червня – географія;
17 червня – хімія.

Директор УЦОЯО Вадим КарандійЯк здавати ЗНО 2015, розповів директор УЦОЯО Вадим Карандій.
Після оформлення реєстраційної картки учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Відповідно випускники шкіл 2016 року можуть подати пакет документів до закладу, в якому навчаються. Випускники минулих років, студенти професійно-технічних закладів та ВНЗ, які вирішили в цьому році пройти тестування, можуть надіслати пакет реєстраційних документів рекомендованим листом на адресу регіонального центру.

Окремо Карандій зазначив, що для майбутніх учасників ЗНО, які проживають на неконтрольованих чи окупованих територіях або на лінії розмежування, передбачена можливість подати документи електронною поштою.

В цьому році абітурієнти подають до вишів тільки сертифікати ЗНО 2016 року. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести з чотирьох предметів з наступного переліку: українська мова та література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська, іспанська, німецька, французька чи російська мови.

Також для випускників шкіл в цьому році поєднали державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання з двох предметів: українська мова та література, математика або історія України.

Як зазначив Карандій, випускник може пройти ЗНО і з математики, і з історії України. Проте оцінку з ДПА буде зараховано лише з одного предмету. Результати ЗНО з української мови та літератури будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація на основі кількості балів, які набрані за виконання завдань лише з української мови.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови та літератури і триватиме до 17 червня.

Для тих, хто з будь-яких причин не зміг пройти тестування в основну сесію ЗНО та для учасників АТО і осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, передбачено проведення додаткової сесії ЗНО, яка триватиме з 14 червня по 4 липня.

ЗНО 2016

Нагадаємо, що 30.01.2016 закінчилась реєстрація на пробне ЗНО 2016 року. Реєстрація тривала з 05.01.2016 по 30.01.2016. Саме ж пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти буде проводитися:

2 квітня – українська мова і література
9 квітня – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія

Адреса: 02192, Київ, вул. Міста Шалетт, 1А;
Телефон: (044) 360-70-04;
e-mail: krczno@ukr.net;
Сайт: www.kievtest.org.ua

Читайте також:після дев’яти років навчання учні матимуть три шляхи здобуття освіти. Раніше Міносвіти роз’яснював  особливості ЗНО-2016.