В Україні планують змінити білети зі складання ПДР | Альтернатива

В Україні планують змінити білети зі складання ПДР

Буки, Маньківка, Звенигородка, Ватутіне, Черкаси новини

В Україні мають намір ввести нові білети для складання теоретичного іспиту на знання Правил дорожнього руху, передає Autocentre.ua.

Нові білети вводитимуть уже з кінця липня поточного року. Про це повідомив керівник головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій на Національному форумі автошкіл, який відбувся в Києві 21 травня.
За його словами, нові білети буде підготовлено з урахуванням категорії прав, яку має намір здобути абітурієнт автошколи. Якщо сказати простіше, то майбутньому водієві легковика вже не доведеться відповідати на запитання, що більше стосуються водіїв-професіоналів.

«Нинішній підхід до формування запитань необґрунтовано ускладнює життя багатьом водіям-любителям, орієнтуючи їх на корупційне вирішення питання щодо отримання прав. Навіщо, наприклад, водієві приватного легковика знати залишкову висоту протектора вантажного автомобіля?», – заявив Владислав Криклій.

Введення нових білетів зі складання ПДР необхідно ще й для того, щоб ліквідувати низку питань, в яких закладено помилку. За словами керівника головного сервісного центру, на сьогодні є білети, в яких навмисно або помилково закладено помилку – тобто правильно на них відповісти не можна апріорі.