В Умані хасиди стріляли в уманьчанина – "Свобода" | Альтернатива

В Умані хасиди стріляли в уманьчанина – “Свобода”

хасиди Умань Черкаська область фото Ільї Варламова

Вчора, 11 червня в Умані іноземі-хасиди здійснили збройний напад на українців. Після оперативної реакції депутатів-свободівців та представників громадських формувань поліція затримали злочинців, Про це повідомляє V4asno з посиланням на прес-службу “Свободи“.

З готельного номеру по вулиці Пушкіна, 27А хасиди  почали вести стрілянину по українцям. Поранений хлопчина одразу ж викликав поліцію та закликав свободівців прослідкувати за дотриманням законності. Приїхавши на місце, депутати-свободівці побачили закривавлене обличчя українця. Оскільки на перший постріл хлопець повернув голову в сторону автомобіля, це врятувало йому життя. Наступна куля влучила в авто, зачепивши лише ніс хлопця. У потерпілого уманчанина діагностували дотикове поранення.

Разом з працівниками поліції, свободівці затримали людину, яка вчинила злочин. Під час цього, близько сотні хасидів почали перевертати автомобілі поліції та свободівців, жбурляли в авто каміння та били металевими трубами. Фактично, було здійснено замах на життя свободівців-депутатів Уманської міської ради, а також журналістів телеканалу ICTV – хасиди пошкодили камеру та застосували шокер до журналістів телеканалу. Згодом свободівці та громадські активісти Умані затримано ще одного хасида, який вказував в кого саме потрібно стріляти. Під час затримання, хасид погрожував депутатам-свободівцям та запевняв, що саме хасиди є господарями на уманській землі.

Як зазначив Сергій Яремчук, голова депутатської фракції ВО «Свобода» в Уманській міській раді: – «Здається, так звані паломники-іноземці почали забувати, що українці є господарями в героїчному місті Умань. Свідченням цьому є і стрілянина вдень по українцям, і неодноразові погрози в наш бік. Все це відбулося одразу після візиту посла Ізраїлю. Днями раніше він пообіцяв громаді всіляку підтримку та негайне покарання злочинців. Тому депутати-свободівці та громада Умані, чекаємо від посла Ізраїлю Еліава Білоцерківського дотриматися своїх слів та негайно відреагувати на ці події».