Вбивця Анни Павленко отримав довічне ув'язнення | Альтернатива

Вбивця Анни Павленко отримав довічне ув’язнення

Кримінальні новини Умані

Учора апеляційний суд Черкаської області виніс новий вирок убивці Анни Павленко, студентки четвертого курсу УДПУ імені П.Тичини. Віталій Прокудін отримав довічне позбавлення волі. Про це інформує Альтернатива з посиланням на прес-службу прокуратури Черкаської області.

“Вчора апеляційним судом Черкаської області переглянуто вирок Уманського міськрайонного суду, яким 21-річного уродженця Одеської області визнано винним та засуджено за п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

21-річного уродженця Одеської області визнано винним та засуджено за п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів, розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.” – йдеться у повідомлені прокуратури.

Умань кримінальні новини

Віталій Прокудін

Зазначимо, що п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України  –  умисне вбивство з корисливих мотивів, розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень.

Нагадуємо, що 04.01.2016, близько 4 години ранку, чоловік, знаходячись в квартирі одної з багатоповерхівок м. Умані, вчинив розбійний напад на її власницю, якою виявилася студентка. Під час нападу злочинець наніс дівчині тілесні ушкодження, які спричинили її смерть та заволодів майном останньої, чим спричинив збитку на загальну суму близько 78 тис. грн.

Вирок суду першої інстанції оскаржено в апеляційному порядку прокурором, потерпілими та їх представником через невідповідність призначеного покарання ступеню тяжкості скоєних злочинів та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.

В апеляційній інстанції участь у розгляді даного кримінального провадження брали працівники відділу підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури області.

Завдяки принциповій позиції прокуратури за результатами апеляційного розгляду вирок суду першої інстанції скасовано та ухвалено новий, яким чоловіка визнано винним та засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.