Ветеранів органів Внутрішніх справ Звенигородщини із професійним святом привітав Євгеній Петров | Альтернатива

Ветеранів органів Внутрішніх справ Звенигородщини із професійним святом привітав Євгеній Петров

Звенигородка новини, події, персони Євгеній ПЕТРОВ, голова благодійного фонду «Батьківщина Тараса Шевченка»

Шановні  ветерани органів Внутрішніх справ!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем працівників міліції, яке відзначається 20 грудня.

У цього свята своя історія, в яку вписали свою сторінку і Ви – сьогоднішні ветерани. Адже захист життя, здоров’я, прав і свобод громадян та інтересів держави від протиправних посягань були й залишаються завданням особливо великої ваги. Ви – це ті, хто виконував одну з найбільших Божих заповідей: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх».

Віддавши службі в органах Внутрішніх справ майже тридцять років, знаючи про неї не з чиїхось оповідок і, тим більше, не з кінофільмів та телесеріалів про міліцію, можу без перебільшення сказати, що це професія справжніх, сильних духом, готових до самопожертви людей. І сьогодні з душевною теплотою згадую і звертаюся з найкращими побажаннями до Вас – колеги-ветерани. Ви вірно і чесно відслужили Вітчизні й передаєте свій великий досвід молодшому поколінню – працівникам поліції України.

Бажаю вам й надалі мужності, витримки й наснаги. Хай квітне в серцях доброта і обминає Вас журба. Міцного здоров’я й усіляких гараздів Вам та Вашим рідним і близьким. Вічна пам’ять тим працівникам міліції, яких уже немає з нами.

З повагою – Євгеній Петров.