Встановлено особу нападника на сільського голову Яснозір'я | Альтернатива

Встановлено особу нападника на сільського голову Яснозір’я

Черкаська поліція встановила особу нападника на сільського голову Яснозір’я Василя Ткаченка. Сліди злочину ведуть у ВІнницьку областью

 Як вже повідомляла Альтернатива, 21 грудня двоє чоловіків посеред білого дня, перебуваючи в кабінеті голови Яснозірської сільської ради Черкаського району нанесли йому тілесні ушкодження, після чого зникли з місця пригоди.

Сільський голова назвав цей інцидент розправою за його активну участь у організації спротиву громади проти будівництва курників “Нашої ряби”.

Наразі зловмисникові повідомлено про підозру та оголошено в розшук. Особа другого нападника встановлюється. Про це повідомляє сектор комунікації ГУНП Черкаської області.

Проведеними заходами правоохоронці встановили особу одного з нападників. Це уродженець та житель міста Вінниця Олексієнко Денис Валерійович 11.10.1984 року народження. За місцем проживання підозрюваний відсутній. Коло друзів та знайомих інформацією про можливе місце його перебування не володіють. Автомобіль, на якому пересувалися нападники, продано іншій особі.
У поліції зазначають: якщо вам знайоме обличчя на фото та відомо можливе місце перебування особи, просимо повідомити про це до Черкаського відділення поліції за телефоном
(047-2) 373-515.
Конфіденційність гарантована.