Вибори в ЧДТУ: знайомтеся, "Ігор Володимирович" | Альтернатива

Вибори в ЧДТУ: знайомтеся, “Ігор Володимирович”

Черкаси новини ЧДТУ Квіт Черкаський державний технологічний університет

1 червня 2016 року в Черкаському державному технологічному університеті відбудеться другий тур виборів ректора. Про те, що передувало першому туру, читайте в матеріалі “Вибори в ЧДТУ: не було б гірше…”.

Тиждень тому жоден з семи претендентів не набрав потрібної кількості голосів (50 % плюс 1 голос). Лідером симпатій очікувано став виконувач обов`язків ректора ЧДТУ Сергій Назаренко (192 голоси, 32,38 %). На другому місці несподівано опинився викладач Чорноморського державного університету ім. Петра Могили Максим Мусієнко (89 голосів, 15,01 %). Цікаво, що «бронзовий призер» виборів – Володимир Рудницький – відстав від Мусієнка лише на один голос (88 голосів, 14,84 %), а Леся Петкова, що посіла 4-те місце, – на 8 голосів ( 81 голос, 13,66 %).

Екс-ректор ЧДТУ Тамари Качала з результатом в 66 голосів (іронія долі!) посіла лише 5-те місце. Її результат сплутав прогнози спостерігачів, котрі очікували, що в другому турі Качала схрестить шпаги з Назаренком.

Несуттєва різниця між результатами другого, третього й четвертого кандидатів свідчить: долю другого претендента вирішила її Величність Фортуна. І це не могло не стати несподіванкою для самого Максима Мусієнка. Адже…

21 травня під час дебатів між кандидатами Мусієнка спитали: якщо надійде пропозиція від когось з кандидатів зняти кандидатуру з виборів, якою буде ваша відповідь?

Вибори в ЧДТУ

Максим Мусієнко

Випускник ЧДТУ відверто розгубився: «Я завжди кажу правду: у мене такий принцип…Коли був цей день…Так, просто немає сенсу називати прізвища…Так чи інакше ми розмовляли з деякими кандидатами…Ніхто так прямо не казав: знімешся – не знімешся…Ми всі люди, ми одне одного знаємо. Щось якось обговорювали. Але розумієте – я незручний кандидат для цієї технології. Чому? А що мені можна запропонувати? Я в іншому місті, у мене там все добре. Я в кадровому резерві на посаду ректора, я заступник першого проректора…Що мені можна тут запропонувати? Якщо я не проходжу, то я просто повертаюся і там працюю (виділено нами). Чому я сюди подавав? Тому що мене попрохали, ось така ситуація…». Відео цього фрагменту можна подивитися тут – з 20.44 по 22.00.

Хто «попрохав» випускника ЧДТУ, який останні 7 років живе и працює в Миколаєві (на даний час Максим Павлович виконує обов`язки декана Чорноморського державного університету ім. Петра Могили), погратися в балотування?

Коли б «ляльководом» був Сергій Назаренко, то Максим Мусієнко вже давно подякував би усім прихильникам за віддані за нього голоси, сів на потяг і поїхав додому в Миколаїв, кинувши наостанок: «закликаю голосувати за Сергія Анатолійовича…».

Мусієнко так не зробив. Отже, цим «прохачем» була Тамара Качала?

Звісно, що це тільки припущення. Але…

…Але вихованець покійного завідувача кафедри комп’ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні Валерія Шарапова, крім наукових здібностей, запам`ятався тим, що був дисциплінованим виконавцем. Це надзвичайна якість для людини, що прагне зробити кар`єру. Такі люди надзвичайно обережні, не роблять різких рухів, і найголовніше – не роблять їх самостійно.

Молодий науковець з Черкас знайшов себе в Миколаєві. Перспективна робота. Двокімнатна квартира (Максим Мусієнко мусить ще кілька років виплачувати за неї Чорноморському університету). Очевидні перспективи кар`єрного росту.

І тут перед сесією мотнувся в Черкаси на пару тижнів. Повторення вже майже хрестоматійного сюжету комедії «День виборів». Пригадуєте, як за завданням «Еммануїла Гедеоновича» незграбному здорованю-масажисту Ігорю Цапліну треба «відкусити» у лідера виборчих перегонів кілька процентів. Несподівано, завдяки збігу обставин та «відмороженості» команди, Ігор Володимирович Цаплін стає губернатором. Щоправда, взагалі в іншій області…

Вибори в ЧДТУ: знайомтеся, "Ігор Володимирович"

«Ігор Володимирович» Мусієнко – зручний кандидат для «Еммануїла Гедеоновича» Качали. При ньому можна бути регентом, фактичним керівником ЧДТУ.
Однак характерною ознакою багатьох «ігорів володимировичів цапліних» є честолюбство.

Фортуна повернулася лицем. І той, хто був «пішаком» в руках одного з двох гравців, вирвавшись на оперативний простір, починає думати, що завтра він вже ферзь. Але ферзь – хоч і сильна, але лише фігура на шахівниці.

Той, хто обирає фігуру, просто не бачить Гравця…

Геннадій Саприкін,
pro-vincia.com.ua