«Як органи місцевого самоврядування і держава можуть відповісти на правові потреби громад?» | Альтернатива

«Як органи місцевого самоврядування і держава можуть відповісти на правові потреби громад?»

Новини Черкащини - Альтернатива

Днями у Хмельницькому представники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадських організацій з усієї України поділитися успішним досвідом взаємодії в організації юридичної підтримки мешканцям територіальних громад. Черкащину на зустрічі представив наймолодший сільський голова України, голова Подільської сільської ради Золотоніського району Артем Кухаренко.

Зібрання ініціювали комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя, Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги за підтримки Хмельницької обласної ради.

круглий стіл на тему: «Як органи місцевого самоврядування і держава можуть відповісти на правові потреби громад?” відбувся у місті Хмельницькому

Очікується, що усі найкращі практики та рекомендації увійдуть до методичного посібника, який, насамперед, отримають фахівці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та в подальшому працівники органів місцевого самоврядування.

Як розповів Віктор Левицький, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області, на сьогодні, у системі безоплатної правової допомоги Черкащини прийнято 8 програм та продовжується активне налагодження взаємодії з органами державної влади та громадськими організаціями у розробленні, прийнятті та реалізації програм надання безоплатної правової допомоги.

Нині Україна має власний напрацьований протягом п’яти років досвід надання безоплатної правової допомоги. Розроблено також відповідні програми, які допомагають громаді, органам місцевого самоврядування та виконавчої влади, провайдерам безоплатної правової за допомогою практичних інструментів вирішувати нагальні проблеми.

Читайте також: Як черкаський студент у Подільському господарює.