YouControl про уявних конкурентів з єдиним власником | Альтернатива

YouControl про уявних конкурентів з єдиним власником

Кримінал

Допитливі журналісти за допомогою аналітичної системи YouControl виявили на ринку України конкурентів із спільним власником та узагальнили нові групи компаній. В результаті пошуків в реєстрах з’ясовано, що магазини “Сільпо” та “Фора” належать одним і тим самим власникам, тобто вони фактично не конкуренти?

Цю інформацію виявлено в аналітичній системі YouControl. До речі в останнії оновленнях YouControl користувачі отримають нові цікаві можливості.

Групи компаній: продуктові рітейлери

Було виокремлено 12 найбільших продуктових мереж, які стали основами груп. Потім в кожну з цих груп додали всі пов’язані з ними компанії як додаткові бізнеси. Власникам деяких мереж належать торговельно-розважальні центри, переробні виробництва, готелі та інші об’єкти комерційної нерухомості. Тепер користувачі YouControl матимуть змогу бачити більш повну картину ділових інтересів власників продуктових мереж.
2017-05-01.png

Групи компаній: юристи

Як повідомляють дослідники, додано 110 груп, створених на базі рейтингів видань “Юридична практика” та “Delo.ua”. До складу груп включені компанії, створені власниками юридичних фірм, громадські організації тощо. Логотип групи можна побачити в досьє кожної компанії, яка входить в групу.
2017-05-01 (1).png

Оновлений блок зовнішньоекономічної діяльності

Дехто помітив, що вкладка “ЗЕД” зникла з досьє компаній. Тепер її оновлено та знову відкрито для користувачів. Співпраця з офшорами, країнами під санкціями, спеціальні санкції Міністерства торгівлі та економічного розвитку України та основна інформація щодо експортно-імпортної діяльності знову доступна для перегляду.

Дані відтепер відображаються у вигляді діапазонів значень.
2017-05-01 (2).png