Юні черкаські веслувальники боротимуться на чемпіонаті України з веслування | Альтернатива

Юні черкаські веслувальники боротимуться на чемпіонаті України з веслування

Сьогодні перший день змагань з веслування на байдарках і каное на Відкритому чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2001-2002 та 2003-2004 років народження, що уже традиційно проходить у місті Ковель. Цьогоріч на змагання зібрались 600 юних спортсменів з усіх регіонів України.

тренер Павло Кучер розповідає про підготовку до змагань

Як повідомив Віктор Шевченко, заступник директора Черкаської ДЮСШ з веслування, до збірної команди веслувальників Черкаської області потрапили 12 черкаських спортсменів. Загалом до Ковеля цього року поїхало 32 представника Черкаської області, які вибороли це право на відбіркових змаганнях.

Відповідно до Програми Відкритого чемпіонату України спортсмени змагатимуться у двох вікових категоріях – юнаки та дівчата 2001-2002 та підлітки 2003-2004 років народження. За першість України веслувальники боротимуться на дистанціях 1000, 500, 200 метрів та на довгій дистанції 3000 метрів в останній день змагань. Суддівську колегію очолив головний суддя В’ячеслав Настюк.

Для більшості хлопців та дівчат такі змагання – перша проба сил в загальноукраїнському масштабі. Особливо важливою є підтримка вболівальників, на яку вони, безперечно. заслуговують.

Видовищні змагання щоразу збирають багато глядачів та прихильників цього виду спорту. А церемонія закриття Чемпіонату та нагородження відбудеться 25 червня