З 1 жовтня за містом треба вдень вмикати фари – поліція | Альтернатива

З 1 жовтня за містом треба вдень вмикати фари – поліція

Від сьогодні на заміських дорогах транспортні засоби зобов’язані рухатися в світлу пору доби з увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом фар, про це інформує Альтернатива з посиланням на Патрульну поліцію.

Поліція нагадує водіям, що у період з 1 жовтня по 1 травня на дорогах за містом автомобілі зобов’язані постійно рухатися з увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом фар.

“Відповідні норми в українському законодавстві пов’язані насамперед з необхідністю додаткового позначення транспортного засобу при недостатній видимості, зокрема в осінньо-зимовий період”, – передає BBC з посиланням на повідомлення Управління превентивної діяльності поліції Київщини.

Як відомо, що за порушення цього правила передбачено штраф відповідно до частини 2 статті 122 Кодексу України про адмінпорушення.
У законі написано:  “Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів” передбачено штраф в розмірі від 425 до 510 гривень.