Замість лотереї – гральні автомати | Альтернатива

Замість лотереї – гральні автомати

Умань кримінал

На Уманщині поліція виявила гральний заклад. Він діяв під виглядом легального пункту з розповсюдження державних лотерей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Гральне обладнання та грошові кошти, здобуті незаконним шляхом вилучені. Про це Альтернативі повідомили прес-службі відомства.

Отримана працівниками управління захисту економіки в Черкаській області інформація про діяльність в місті незаконного грального закладу була відразу зареєстрована. В результаті проведення комплексу оперативних заходів, дана інформація знайшла своє підтвердження.

Оперативники з’ясували, що гральний заклад, який працював виключно у нічний час знаходиться в одній з центральних частин міста Умань та діяв під виглядом легального пункту з розповсюдження державних лотерей.

Умань криміналПід час санкціонованого обшуку співробітники УЗЕ, спільно з представниками Уманського відділу поліції та місцевої прокуратури виявили та вилучили 10 ігрових комп’ютерних терміналів з обладнанням, які використовувались для надання незаконних гральних послуг та грошові кошти отриманні від незаконної діяльності.

За даним фактом розслідується кримінальне провадження відкрите за статтею 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.