Екоінспектор-браконьєр звільнився за власним бажанням | Альтернатива

Екоінспектор-браконьєр звільнився за власним бажанням

новини чорнобаївського району

Днями на Дніпрі у Липівському орнітологічному заказникові, що на акваторії Кременчуцького водосховища на Черкащині, активісти ГО «Автомайдан-Черкаси» спільно з профільними службами затримали на гарячому чергових браконьєрів. Серед них виявили держслужбовця.

«Перебуваючи на чергуванні спільно з інспекторами Черкасирибоохорони, поблизу села Коробівка Золотоніського району на території Кременчуцького водосховища, о 4 годині ранку помітили човен, який причалював до берега. Підійшовши до човна ми помітили там трьох чоловіків, один з яких представився співробітником Державної екологічної інспекції у Черкаській області. У човні знаходились сітки та заплутана в них риба. Інспекторами Черкасирибохорони на місце події були викликані працівники Водної поліції та слідчо-оперативна група». – повідомляє черкаський Автомайдан на своїй сторінці у Фейсбук.

Як повідомили в Держекоінспекції області, згаданий інспектор працював у них лише два місяці. Усвідомивши скоєне, він написав заяву на звільнення за власним бажанням.
«Ніхто на нього не тиснув. Знаючи мою принципову позицію щодо таких проявів, він вчинив як чоловік. Якби більше таких відповідальних людей працювало в державних органах,ми б швидше побороли корупцію. Відучора інспектор у нас не працює», – повідомив в.о. начальника обласної Державної екоінспекції Сергій Поліщук.

Орнітологічний заказник загальнодержавного значення «Липівський» приваблює браконьєрів вже не перший рік. Ловити рибу у заказнику не можна – тут зимує маточне поголів’я риби, кажуть фахівці.