Завтра в Умані судитимуть убивцю уманьскої студентки | Альтернатива

Завтра в Умані судитимуть убивцю уманьскої студентки

Кримінальні новини Умані

Завтра в Умані відбудеться наступне засідання у справі вбивці студентки з Коломиї, яка навчалась в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Про це на сайті повідомляє Уманський міськрайонний суд Черкаської області.

На сторінці суду повідомляється, що кримінальні справа №705/2536/16-к про умисне вбивство, буде слухатись 12 травня 2016 року о 09:30 за адресою м. Умань, вул. Коломенська, 18. У повідомлені зазначено, що представником потерпілих є Пархета Анатолій Васильович. Обвинувачений Прокудін Віталій Сергійович, якого захищають адвокати Савченко Олександр та Дашицький Руслан. Справу розглядає колегія суддів: Кімстачов О.С., Білик О.В., Ребрина К.Г.

anna-pawlenko

Нагадаємо, Альтернатива вже повідомляла, що  4 січня 2016 року батьки Анни Павленко знайшли доньку мертвою у власній квартирі. Дівчина на цей момент проживала в Умані і навчалася на четвертому курсі УДПУ імені П.Тичини. Із особистих речей зникли гроші, коштовності та телефон.

Віталій Прокудін

Уже 6 січня, через два дні, слідство затримало в Одеській області Віталія Прокудіна, Правоохоронці з’ясувати, що підозрюваний 22-річний житель Одеської області, працював майстром тату. З дівчиною він познайомився через соціальні мережі. Анна запросила його в гості, щоб він зробив їй татуювання.

Умань кримінальні новини

Під час судового засідання

Попереднє судове засідання в Умані відбулось 9 квітня. Відкритий суд над вбивцею встановлював найменші деталі і подробиці тієї ночі. Свідків і батьків суд допитував понад чотири години. Загалом, відкритий судовий процес над убивцею студентки УДПУ імені Тичини Павленко Анни Юріївни тривав до 8 години вечора, але в цей день остаточний вирок вбивці суд так і не виніс.

Ми говорили про татуювання і жартували. Того вечора я навіть не підозрювала, що це наша остання зустріч. Близько 23.00 я поїхала додому. Анна залишилась віч-на-віч із вбивцею, розповіла під час судового допиту подруга Анни, яка в цей вечір була разом з Анною Павленко.

На той момент товаришка ще не знала, що за татуювання дівчині доведеться розплатитись власним життям.

Умань кримінальні новини

Підозрюваний у вбивстві Віталій Прокудін

Прокурор Уманської місцевої прокуратури Сергій Короп повідомив журналістам: “Останній обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених п. 6 ч. 2 ст. 115 та ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України”.

За вчинений злочин одесит може отримати довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.