Журналістів учитимуть цифровій безпеці при роботі у зоні АТО | Альтернатива

Журналістів учитимуть цифровій безпеці при роботі у зоні АТО

оперативні новини

Інститут масової інформації та Репортери без кордонів запрошують українських журналістів, фотографів, операторів, які працюють чи хочуть працювати в зоні АТО або Криму, на дводенний тренінг з цифрової безпеки, який пройде у Києві 9-10 квітня.

На тренінгу ви дізнаєтесь:

— Як захистити свою електронну пошту та акаунти в соцмережах;
— Як безпечно користуватися відкритими мережами wi-fi в кафе, готелях тощо;
— Як надійно зашифрувати дані на ноутбуці чи флешці, щоб їх не можна було виявити під час обшуків, перевірок на блокпостах тощо;
— Які сервіси забезпечують максимальну безпеку листування та переговорів, та багато іншого.

Тренінг проходитиме максимально практично, учасники матимуть змогу встановити та випробувати корисні програми та інструменти на своїх ноутбуках, смартфонах та планшетах.

Після тренінгу в учасників буде можливість отримати персональну двогодинну консультацію з експертом з безпеки, налаштувати чи зашифрувати пристрої тощо.

новиниУчасть можуть взяти журналісти з усіх регіонів України. Обов’язковою умовою є можливість взяти з собою свій робочий ноутбук та смартфон.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету до 5 квітня включно. Відібраним до участі журналістам повідомлять точне місце та інші деталі електронною поштою не пізніше 6 квітня.

Контакти: ira@imi.org.ua