Золото продовжує збільшуватися в ціні | Альтернатива

Золото продовжує збільшуватися в ціні

Черкаси новини

Велика частина приросту в ціні золота сталася в ході торгів на азіатському ринку.

Вартість золота на торгах понеділка продовжує збільшуватися, так як зниження світових фондових ринків і невизначеність щодо зростання світової економіки спонукають інвесторів повернутися до надійних активів, свідчать дані бірж, передає ubr.ua. з посиланням на ПРАЙМ.

Станом на 18.11 за київським часом ціна квітневого ф’ючерсу на золото на нью-йоркській біржі Comex росла на 12,8 долара, або на 1,05% – до 1233,2 долара за тройську унцію. Вартість травневого ф’ючерсу на срібло збільшувалася – на 0,62%, до 14,81 долара за унцію.

Золото часто розглядаються як безпечний актив в періоди політичної та економічної нестабільності, тому при таких невизначених ситуаціях інвестори звертаються до металу. Побоювання з приводу стану світової економіки і появи негативних процентних ставок в Японії і країнах Європи збільшили попит на надійні активи.

Як заявив директор з досліджень в GoldCore Марк О’Бірн (Mark O’Byrne), зростання цін на метал можна також пояснити збільшенням попиту на золото з Китаю. “Золото було слабким на початку понеділка, але були деякі ознаки того, що дозволяє припустити, що його купували в Китаї. Велика частина приросту в ціні золота сталася в ході торгів на азіатському ринку”, – повідомив він.