Звенигородські бібліотекарі не чекають вказівок «згори» | Альтернатива

Звенигородські бібліотекарі не чекають вказівок «згори»

Тальне новини

Допоки на Звенигородщині ще складають заходи щодо відзначення 100-річчя Вільного козацтва, колектив центральної районної бібліотеки ім. Юхима Кримського вже має певні напрацювання в цьому напрямку.
Зокрема, заслуговує на увагу виданий ним настільний календар до ювілейної дати. На кожен місяць в ньому презентується та чи інша книга про Вільне козацтво, яку можна прочитати у бібліотеці. Характерно, що при цьому не витрачено жодної бюджетної копійки.

– Сталося так, що перед початком минулого року з певних причин нам не було своєчасно виділено коштів для передплати періодичних видань, – розповідає директор бібліотеки Лариса Добровольська. – Пообіцяли виділити їх в першому кварталі. А це означало, що з нового року в бібліотеці не буде газет і журналів, які користуються популярністю в читачів. Порадившись, ми вирішили «скинутися», хто скільки міг, і своєчасно передплатити хоча б найбільш популярні видання. Та коли вже зібрали таким чином гроші, голова Благодійного фонду «Сприяння розвитку батьківщині Тараса Шевченка» Євгеній Петров, дізнавшись про наші проблеми, знайшов можливість допомогти коштами на всю передплату. А потім, вже в першому кварталі, надійшли бюджетні кошти. Таким чином, зібрані раніше гроші залишилися . За них ми й видали цей календар.

Марина ЛЕСЬ

Leave a comment

Your email address will not be published.


*