Звільнено директора Іваньківського цукрового заводу | Альтернатива

Звільнено директора Іваньківського цукрового заводу

Цукор

На Черкащині звільнений з займаної посади керівник ДП «Іваньківський цукровий завод»  Роман Задорожний. Про це йдеться в наказі №47-к від 23 березня 2016 року, повідомляє Альтернатива з посиланням на Державне агентство резерву.

Серед причин звільнення у документі вказується закінчення терміну трудового договору, а також систематичне неподання фінансової звітності та зростання заборгованості по заробітній платі.

Також, згідно наказу №48-к від 23 березня 2016 року, виконання обов’язків директора державного підприємства «Іваньківський цукровий завод»  покладено на заступника головного інженера Володимира Романюка.

Наше видання уже писало раніше про те, що прокуратурою області за результатами вивчення стану збереження державного майна Державного підприємства «Іванківський цукровий завод» установлено, що протягом 2011-2014 років підприємство не вжило заходів до стягнення у судовому порядку коштів з ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» у сумі близько 2 млн. грн., які підприємство перерахувало у якості попередньої оплати за постачання газу.

Довідка Альтернативи: ДП «Іваньківський цукровий завод» заснований в 1898 році. Раніше потужності із переробки цукрових буряків становили. дві тисячі тонн на добу.

Читайте також: чому гірчить Іваньківський цукор?